Prosinec 2011

Šťastný nový rok

30. prosince 2011 v 7:58 | Angie |  Organizačně k blogu
Milí přátelé, pravidelní návštěvníci i vy, co jste sem zavítali poprvé,
jelikož dneska odjíždím s partou Gleeků na chatu daleko mimo dosah internetu, musím vám do Nového roku popřát již dnes a zároveň vás upozornit, že první aktualizace v roce 2012 se dočkáte nejdříve 3. ledna.

Jménem blogu i svým vlastním bych vám tedy ráda popřála do roku 2012 mnoho štěstí, zdraví, lásky a úspěchů a doufám, že se sem budete vždy rádi vracet.


The Hunters na DVD

29. prosince 2011 v 14:54 | Angie |  Filmové projekty
Jen bych vám ráda připomněla, že thriller The Hunters, ve které si Dianna zahrála jednu z hlavních rolí, vyšel 27. prosince na DVD.
Zatím tu o něm najdete jen stručné info, zbytek bude ještě doplněn. Hlavně ten film musím nejdřív vidět, abych o něm mohla něco smysluplného napsat. Zatím jen malá ochutnávka v podobě několika screenů v pokračování článku, více jich už brzy najdete v galerii.The Hunters

29. prosince 2011 v 14:54 | Angie
Název: The Hunters
Premiéra: 27. prosince 2011

Český název: ---
Česká premiéra: ---

Režie: Chris Briant
Hrají: Steven Waddington, Dianna Agron, Terence Knox, Chris Briant

Děj: Film sleduje skupinu přátel, kteří se rozhodnou, že ještě než skončí své středoškolské studium, stráví nějaký čas společně. Nemohou si vybrat lepší místo než to, které jim bylo jako malým zakázáno - opuštěnou pevnost hluboko v lesích. Krev na stěnách a těla na podlaze je však přesvědčí, že udělali chybu. V tu chvíli už je ale pozdě, ocitli se v pasti...

Dianna jako Alice: Bude doplněno...

Odkazy:
Oficiální stránky: TADY
The Hunters na imdb.com: TADY
The Hunters na csfd.cz: TADY
The Hunters v naší galerii: TADY

3x10 Yes/No - Stills

29. prosince 2011 v 8:28 | Angie |  Glee
Galerie:
TV projekty > Glee > 3. sezona > Episode stills > 3x10 Yes/No

Dianna ve Španělsku

28. prosince 2011 v 11:08 | Angie |  News
Včera Dianna tweetovala, že sedí společně s Ashley Avignone v letadle a jsou na cestě za dobrodružstvím. Dneska ráno se objevila jedna fotka Di ze Španělska.


Z Diannina twitteru #5

25. prosince 2011 v 21:18 | Angie |  Twitter
Ano. Láska je všechno, co potřebujeme. Šťastné a veselé.


K Vánocům jsem dostala kouzelného jednorožce a další úžasné věci, od mých drahých @cmbenz, @SwizzleMascotte, @Addijay a mé rodiny...

Adventní kalendář (24.12.)

24. prosince 2011 v 6:00 | Angie |  Adventní kalendář 2011

Na závěr našeho Adventního kelendáře pro vás Mishule napsala povídku:


Vánoční přání

V pokoji s bohatou vánoční výzdobou seděla drobná blondýnka, mezi prsty líně převalovala psací pero a zírala na prázdný papír. Napsat, nenapsat?, honilo se jí hlavou. Nakonec se ovšem sklonila a dala se do psaní.

Milý Santa Clausi,

věř, že si připadám nadmíru podivně, když píši tento dopis, zvláště, když jej píšu takto pozdě. Je mi osmnáct let a už jako malé mi rodiče prozradili, že ve skutečnosti neexistuješ, ale v tuhle dobu, v této životní situaci, kterou si procházím mi připadáš jako jediná vhodná osoba, již to mohu říct a která by mi mohla pomoci...

Všechno to začalo adopcí Beth, mojí dcery. Byla jsem s tím smířená, šťastná, že našla lepší domov, než jaký bych jí mohla dát já, ale teď, když ji Shelby přivedla zpět to tak strašně bolí. Nedokážu poručit svému srdci, aby moji dceru přestalo milovat. To přeci nejde. A všichni se mi diví, že s ní chci trávit čas, že ji chci zpět, ale opravdu je to tak divné? Je divné milovat své dítě?

Vím, že ji zpět nedostanu, snažím se s tím smířit. Včera jsem se omluvila Shelby za vše, co jsem provedla, nesnesla jsem ten pocit, že ubližuji někomu, kdo se tak skvěle stará o mou malou dcerku.

Dokonce jsem začala uvažovat, na jakou vysokou půjdu, snažím se dát svůj život do pořádku, ale stále mám pocit, jako by mi něco chybělo a vím, že Beth to v tomhle případě není. Možná je to někdo, koho bych mohla milovat a kdo by miloval mě. Ne pitomce jako je Finn, který absolutně neví, co chce. Přála bych si někoho, kdo si jde za svým, dokáže dát lásku najevo a pomohl by mi překonat tohle těžké období, kdy musím dát své dceři definitivní sbohem.

Je to mé jediné přání, drahý Santa Clausi, nic víc nežádám. Jen někoho, kdo by mě miloval...

S dětskou, bláhovou vírou ve splnění svého vánočního snu,

Quinn Fabray


Odložila pero, dopis si po sobě ještě jednou přečetla a strčila jej do obálky.

Jako malé jí babička vždy vyprávěla, že se vánoční psaní může na Severní pól dostat pouze, když jej hodíte do krbu a necháte shořet. Vzpomněla si na to a tiše přešla k praskajícímu krbu, aby do něj mohla dopis hodit.

Chviličku se rozmýšlela. Je to šílené, říkala si v duchu. Nakonec se ovšem odhodlala a bílou obálku do ohně vhodila. Ihned ji pohltily plameny a ona mohla sledovat, jak se ohořelé kousky papíru vznáší nahoru a mizí někde v komínu.

Nečekala, že by se její přání vyplnilo. Samozřejmě, že to nečekala. Napsala jej spíš proto, aby si ulevila. Potřebovala to ze sebe dostat a teď měla pocit, že se jí i snad ulevilo.

Posadila se do křesla a podívala se na Vánoční stromek, jenž stál u okna. Byl bohatě ozdobený a barevná světélka dodávala celému pokoji tu příjemnou atmosféru, kterou by měl o svátcích zažít každý. Cítila, jak se jí zavírají oči a ona s únavou nemohla bojovat.

**

Druhý ráno se Quinn probudila s bolestí v zádech a když si uvědomila, že usnula v křesle a že je vlastně 25.prosince. Pod stromkem stále ležely nerozbalené dárky, což znamenalo, že její matka pořád spí. Potichu se tedy vydala do koupelny, aby se mohla osprchovat a převléci do jiného oblečení.

Ve sprše byla jen chvíli a když se oblékla do šatů s vánočním motivem, chtěla se nalíčit, ale přerušil ji zvonek.

Kdo to může být takhle brzo ráno?, ptala se sama sebe v duchu, ale zamířila k hlavnímu vchodu, aby to zjistila. Po cestě si přes ramena ještě přehodila svetřík a poté otevřela vchodové dveře.

Chvíli zírala jen tak před sebe a pak jí hlavou probleskla jediná věc: Moje vánoční přání se vyplnilo.


Adventní kalendář (22.12.)

22. prosince 2011 v 6:00 | Angie |  Adventní kalendář 2011
Každá z nás to jistě zná děvčata. Strávíme takovou dobu před zrcadlem a stačí vyjít ven a díky prvnímu závanu větru je pracný účes ten tam. Ani Dianna není vyjímkou a ne vždy její vlasy vypadají tak, jak by si asi představovala.Never Can Say Goodbye

20. prosince 2011 v 9:48 | Angie |  Hudba
Už dřívě jsem psala, že Diannu jako Quinn čeká v jedné z dalších epizod sólo. Světe div se, sólo je venku:


Adventní kalendář (20.12.)

20. prosince 2011 v 6:00 | Angie |  Adventní kalendář 2011
Poslední dvě koláže na téma Dianna a Glee cast jsou tu pro vás. Tentokrát je s Diannou Lea a Mark.Video z natáčení The Hunters

19. prosince 2011 v 20:49 | Angie |  Videa

Adventní kalendář (19.12.)

19. prosince 2011 v 6:00 | Angie |  Adventní kalendář 2011
Podívejte se, jak Dianna zářila na letošním turné.


Adventní kalendář (18.12.)

18. prosince 2011 v 6:00 | Angie |  Adventní kalendář 2011
Dianna i Lea jsou známé tím, že si rády hrají s veškerými internetovými aplikacemi, kde se dá něco vytvořit. Tak nějak dopadlo i Diannino zhruba dva měsíce staré tvoření. Zpropagovala díky tomu na svém facebooku řasenku 'HYPNÔSE DOLL LASHES' od firmy LANCÔME Paris.
Dalo by se nejspíš říci, že Di má tuto firmu ráda a určitě její výrobky používá.
Odkaz na řasenku najdete ZDE.

Z Diannina twitteru #4

17. prosince 2011 v 13:24 | Angie |  Twitter
Našla jsem Santu. Je v Paramount.

Adventní kalendář (17.12.)

17. prosince 2011 v 6:00 | Angie |  Adventní kalendář 2011
Fotograf a režisér Tyler Shields je naprosto uchvácen Diannou. Ne jen kvůli její kráse, ale především jejímu talentu. Ať je to zpěv, hraní, fotografování nebo tanec. Spolupracovali solu už na dvou photoshootech, které si můžete prohlédnou v galerii.

Tyler patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější fotografy mezi celebritami v USA.
Jeho originalita a tajemný nádech jeho děl uchvátí jistě každého, kdo se na ně podívá.

Tylerovo porftolio najdete ZDE.


Adventní kalendář (16.12.)

16. prosince 2011 v 6:00 | Angie |  Adventní kalendář 2011
V dnešním okénku Adventního kalendáře se zaměříme na Diannin vztah ke zvířátkům. Určitě všichni ví, že má pejska Arthura a podporuje organizaci za práva zvířat PETA. Celkově je Dianna velkou milovnicí zvířátek, jak se můžete sami přesvědčit na této koláži.


Adventní kalendář (15.12.)

15. prosince 2011 v 6:00 | Angie |  Adventní kalendář 2011
Dnes tu pro vás máme v pořadí druhé drabble od Mishule.

Quinn pečlivě balila všechny dárky a snažila se nemyslet na to, že za chvíli má zkoušku sboru a musí se na ní ukázat. Zbývalo stihnout ještě tolik věcí.

"Že já pro ně kupovala tolik věcí," povzdechla si a na jednu z krabic přilepila hvězdičku.

Podívala se na hromadu, jenž jí ještě zbývala zabalit. Vesta pro pana Shue, sady motýlků pro Kurta a Blaina, náušnice s hvězdami pro Rachel a černý svetřík pro Tinu, košili pro Finna a samozřejmě klobouček pro Mercedes.

Za dvacet minut měla vše zabalené a pak jí došla ona děsivá věc: "Jak to proboha odnesu?"

Z Diannina twitteru

14. prosince 2011 v 21:40 | Angie |  Twitter

Dneska v bazénu. Jeden by řekl, že jsme točili klasický film s @DarrenCriss!