Únor 2011

Montblanc Cocktail Party

28. února 2011 v 10:02 | Angie |  Galerie


Galerie:

Dianna a Alex: Jak je to s jejich rozchodem?

26. února 2011 v 10:15 | Angie |  News
Dianna a její o 4 roky mladší přítel Alex Pettyfer se seznámili při natáčení filmu I Am Number Four od té doby byli "spolu". Vybírali spolu nábytek, motorky i štěňata, oslavili spolu Den Díkůvzdání, chodili spolu na nákupy. Ke konci loňského roku se dokonce začalo mluvit o jejich zasnoubení.
Na začátku letošního roku na Hot Topic Tour začali propagovat film IANF v San Franciscu, New Jersey a v Hollywoodu a samozřejmě se zúčasnili slavnostní premiéry filmu.
Krátce po uvedení filmu do kin se ale začalo spekulovat o jejich rozchodu. Asi jako první s tím přišel 22. února server uk.eonline.com.

Zdroj blízký páru údajně uvedl, že Alex byl velmi žárlivý a podezíravý až paranoidní. Často Dianně bral telefon a kontroloval její SMS zprávy. "Byli velmi zamilovaní, ale jsou mladí a někdy to prostě nevyjde." uvedl další zdroj blízký Alexovi.

Fanoušci začali na různých serverech spekulovat, zda jejich vztah nebyl jen na oko, aby "prodali" svůj nový film. Film se během prvního víkendu po uvedení vyhoupl na 2. místo, co se zisku týká. Podle mého názoru by ale nebyl správný krok "ukončit vztah" jen 4 dny po uvedení filmu do kin.

2 dny poté, co bylo informováno o jejich rozchodu se na uk.eonline.com objevil další článek tvrdící, že Alex začíná "bláznit" a Dianna se ho bojí, což jeden z jejich přátel ihned vyvrátil. Dianna by v současnosti měla být od Alexe odstěhovaná.

Co si o jejich vztahu/nevztahu myslíte vy?

2x14 Blame it on the Alcohol screencaptures

26. února 2011 v 9:13 | Angie |  Glee

Galerie:
TV projekty > Glee > 2. sezona > Screencaptures > 2x14 Blame it on the Alcohol


Blendy

24. února 2011 v 6:30 | Angie |  Bannery a blendy
Jak jsem už psala včera zahrnu vás grafikou od mishule, protože opravdu, ale opravdu nestíhám...

Avatary (různé 4)

23. února 2011 v 6:46 | Angie |  Avatary
Jelikož tento týden nějak nestíhám (za čož se velmi omlouvám především Affs), zahltím vás grafikou od mishule z glee-fansite.sblog.cz

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12

Dianna o životě, Glee a paparazzi

20. února 2011 v 14:25 | Angie |  News
Lea Michele a Amber Riley mohou mít skvělý hlas, Cris Colfer může mít Zlatý Glóbus, ale ze všech "Gleečat" to byla právě Dianna, která padla do oka tvůrcům filmu "I Am Number Four" (IANF). Po vedlejší roli v průměrném filmu "Romantici" a nevýznamném mihnutí se v "Bourlesque" dostala Dianna hlavní ženskou roli v tomto akčním sci-fi snímku.

Sam Bellikoff z interviewmagazine.com si z Diannou popovídal o jejím soukromí, pěvecké kariéře a dalších věcech. To nejzajímavější z tohoto rozhovoru jsem pro vás vybrala a připravila z toho tento článek.

Dianna jako Quinn Fabray
První otázky rozhovoru se točili kolem Glee a především Diannina hlasu. Jako Quinn totiž mluví Dianna vyšším hlasem než ve skutečnosti. Během pauzy v natáčení, kdy se věnovala filmu IANF a hlas necvičila o něj málem přišla. "Šla jsem do nahrávacího studia a prostě jsem to nemohla vyzpívat. Znělo to naprosto nepřirozeně, jako bych měla v krku žábu.", komentovala Di svůj návrat ke Glee.
Quinn je rozhodně zajímavou postavou. Nejprve protivná roztleskávačka a nakonec je její příběh asi nejdramatičtější linií 1. série a Bellikoffa zajímalo, zda všechno bylo od začátku plánováno. "To ano" potvrzuje Dianna a pokračuje "V reále jsem nebyla těhotná, vše bylo v rámci role.". Definitivně tím vyvrátila spekulace, které se na pár serverech objevili v průběhu 1. série.
Dianným oblíbeným songen z Glee je "I Say a Little Prayer", hlavně taky proto, že je to první, co si v Glee zazpívala. Hodně si ale oblíbila i "Somebody to Love". A jaká je její oblíbená epizoda? "Jedna z mých oblíbených je Rocky Horror epizoda. Obvykle se mi víc líbí postavy, které vyžadují více extrémů, více make-upu..."
Řeč přišla i na Dianninu případnou pěveckou kariéru. O té ale Dianna nechce ani slyšet. "Miluji třeba muzikály, ale nikdy jsem sama sebe jako zpěvačku neviděla."

Dianna a Lea Michele
Věděli jste, že Dianna několik měsíců bydlela s Leou Michele? Dianna původně bydlela se svými přáteli v Los Feliz, ale když začala pracovat na Glee musela daleko dojíždět. Lea tehdy bydlela blízko, ale její nájemní smlouva se blížila ke konci. Nabídla tedy Dianně, aby se k ní na těch pár měsíců, co zbývalo, nastěhovala. Takhle to spolu "táhly" asi půl roku.
Dianna to ale s bydlením měla i dobrodružné. "Když jsem se poprvé přestěhovala do LA, žila jsem v jednom domě v podivné čtvrti. Bydlel tam i jeden schizofrenik a když si nevzal léky začal vykřikovat ´On mě zabije, chce mě zabít.´ no a někdo zavolal policii. Vracela jsem se domů z hodiny tance a nad domek kroužil vrtulník a všude byli SWAT...".

Diannina hvězda stoupá rychle nahoru a Bellikoffa na závěr zajímalo, jak to ovlivňuje Diannin život. "Příliš mě to neovlivňuje, protože na místech kam chodím jsou paparazzi jen zřídka a fanoušci jsou tolerantní. Někdy paparazzi pořizují fotky a vy ani nevíte, že tam jsou. To pak děláte různé hlouposti a ani si to neuvědomujete." Jediné, co Diannu trápí jsou různé nepříjemné rozhovory, kdy pak reportéři překrucují její slova...Svět je hodně malé místo

20. února 2011 v 10:37 | Angie |  Ostatní
Předem bych chtěla říct, že tenhle článek je spíše osobní, takže žádné novinky o Di nečekejte... :)

Dnes ráno mě mishule opět utvrdila v tom, že svět je hodně malé místo. Na svém druhém (osobním) blogu, o kterém jsem nikomu z vás co chodíte sem neřekla, jsem si totiž dneska ráno přečetla její komentář.
To mě přimělo se trochu zamyslet. Napadlo mě, jestli jsem třeba napsala někdy někomu komentář na blog a přitom ten člověk bydlí třeba jen kousek ode mě nebo se s mím možná znám osobně a ani netuším, že je to on. Nenapadlo vás to taky někdy?

Tak já před vámi můj osobní blog už nebudu "skrývat", kdybyste se tam někdo chtěl mrknout najdete ho na adrese my-world.blog.cz. Předem upozorňuji, nic extra nečekejte. Píšu tam prostě jen svoje názory, postřehy a další obyčejné věci...

I Am Number Four je tu!

19. února 2011 v 12:37 | Angie |  I Am Number Four
Hned na úvod bych ráda uvedla nadpis na pravou míru. Diannin nejnovější film "I Am Number Four" měl dnes v noci premiéru. My v Čechách si na něj ale budeme muset ještě chvíli počkat. Tento článek by měl být takovým shrnutím toho, co všechno o filmu víme a na co se můžeme těšit.

Jsem Číslo čtyři je napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi (Alex Pettyfer), který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Neustále změny identity a stěhování z města do města ve společnosti svého ochránce Henriho (Timothy Olyphant) jsou příčinou toho, že je John neustále všude nováčkem, který nemá nikde žádné kořeny.
Malé městečko v Ohiu, kde nyní žije, je svědkem nečekaných a převratných událostí, které změní Johnův život - seznámení s jeho první láskou (Dianna Agron), objevení nových schopností a nalezení spojení s ostatními, kteří sdílejí jeho neuvěřitelný osud.
(oficiální text distributora)

TRAILER:


Aktualizace galerie

18. února 2011 v 13:33 | Angie |  Galerie
V galerii najdete 3 fotky z Dianniny návštěvy u Jimmyho Kimmela ze 14. února a jednu novou (skvělou) fotky ze zatím bezejmenného photoshootu...
Aktualizace galerie
Galerie:
Na veřejnosti > 2011 > Jimmy Kimmel Live (14. února)
Photoshoots > 2011 > Photoshoot 005

2x13 Comeback

16. února 2011 v 11:44 | Angie |  Glee
Do galerie jsem přidala screeny z dnešní epizody "Comeback".

Při této příležitosti bych se vás ráda zeptala: Co na to říkáte? Nejen na dnešní epizodu (pokud jste ji už viděli), ale i na předchozí 2. A nejen na Diannu v roli Quinn, ale celkově na děj, na songy... Nějak jsem už dlouho nečetla vaše názory... :)
Já osobně se k dnešní epizodě raději nebudu vyjadřovat, protože vám nechci zkazit "překvapení"...
2x13 Comeback
Galerie:
TV projekty > Glee > 2. sezona > Screencaptures > 2x13 Comeback

Candids - 14. února

16. února 2011 v 9:56 | Angie |  Galerie
Candids - 14. února

Galerie:
Candids > 2011 > 14. února

Dianna v Jimmy Kimmel Live

16. února 2011 v 9:53 | Angie |  Videa

The 53rd Annual GRAMMY Awards

14. února 2011 v 14:27 | Angie |  Galerie
The 53rd Annual GRAMMY Awards
Galerie:

Bannery

13. února 2011 v 11:44 | Angie |  Bannery a blendy
Je tu další várka grafiky od mishule. Tentokrát si pro vás připravila 3 bannery, doufám, že se vám budou hodit... :)
banner 01
banner 02
banner 03

Hot Topic Tour: I Am Number Four (Hollywood)

13. února 2011 v 11:36 | Angie |  Galerie
Hot Topic Tour pokračuje. Včera zavítali Dianna, Alex Pettyfer a Teresa Palmer do Hollywoodu. V galerii opět najdete fotky...
Hot Topic Tour: I Am Number Four
Galerie:

Zahraje si Dianna mladou Carrie Bradshaw?

12. února 2011 v 11:25 | Angie |  News
Sarah Jessica Parker a Dianna Agron
Miley Cyrus není jedinou herečkou, která by si ráda střihla roli mladé Carrie Bradshaw v prequelu "Sexu ve městě", Dianna to prozradila v rozhovoru pro Access Hollywood. Jak ale v zápětí dodala je si vědoma jaký tlak by hraní tak oblíbené postavy přineslo...

Access Hollywood zpovídal Diannu na čtvrteční slavnostní premiéře filmu "I Am Number Four". Dianna na otázku odhledně role Carrie uvedla: "Kdo neviděl každou epizodu milionkrát, hraním Carrie riskujete, že vás lidé budou nenávidět. Chci říct, jak bych mohla soupeřit s někým jako je Sarah Jessica Parker."

Jak jsem psala hned na začátku i Miley Cyrus se o roli mladé Carrie zajímá. Ta to pro změnu uvedla na premiéře filmu "Never Say Never".

Server Access Hollywood také zveřejnil anketu, ve které mohou čtenáři hlasovat, koho by v roli mladé Carrie Bradshaw rádi viděli. Na výběr jsou: Miley Cyrus, Julianne Hough, Lea Michele, AnnaLynne McCord a Dianna Agron.
Dianna v anketě v současnoti vede s 41% naopak její kamarádka a herecká kolegyně z Glee Lea Michele je na posledním místě s 5%. Pokud chcete taky zahlasovat, anketa je TADY.


I Am Number Four - LA premiéra

10. února 2011 v 19:23 | Angie |  I Am Number Four
Včera se v Los Angeles konala slavnostní premiéra filmu "I Am Number Four", na které Dianna samozřejmě nesměla chybět. 125 fotek najdete v galerii a že je opravdu na co koukat... :)
I Am Number Four - LA Premiéra
Galerie:

2x12 Silly Love Songs screencaptures

10. února 2011 v 19:03 | Angie |  Glee
V galerii najdete celkem 111 screenů ze zatím poslední epizody Silly Love Songs.
2x12 Silly Love Songs
Galerie:
TV projekty > Glee > 2. sezona > Screencaptures > 2x12 Silly Love Songs

Avatary (Glee)

9. února 2011 v 15:28 | Angie |  Avatary
mishule z glee-fansite.sblog.cz pro vás opět připravila várku avatarů, tekže já opět moc děkuji... :)
Tentokrát jsem ji rozdělila na 2 části, takže tady je ta 1. na téma Glee...

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12

Další epizoda Glee již dnes

9. února 2011 v 7:37 | Angie |  Glee
01

Jen jsem vám chtěla připomenout, že 12. epizoda Glee s názvem Silly Love Songs se ve Státech vysílala dnes v noci!

Pondělní epizoda byla speciální superbowlová, vysílacím časem Glee i nadále zůstává úterý/středa.