Leden 2011

Avatary (různé)

31. ledna 2011 v 15:26 | Angie |  Avatary
Mám tu pro vás nějaké avatary s Diannou samozřejmě. Tentokráte to není moje tvorba. Vytvořila je pro vás mishule z glee-fansite.sblog.cz.

Patří jí za to velké díky, protože grafiky je na tomto blogu opravdu poskrovnu a já na ni teď bohužel nemám čas. Už teď vám mohu prozradit, že to není poslední grafika od mishule. Takže se máte na co těšit, ale musím vám to dávkovat... :)

01
02
03
04
05
06

07
08
09
10


Hot Topic Tour: I Am Number Four a screeny z Hot Magazine

31. ledna 2011 v 10:39 | Angie |  Galerie
V galerii najdete fotky z Hot Topic Tor: I Am Number Four ze San Francisca, kterého se Dianna spolu se svým přítelem a hereckým kolegou v jedné osobě, Alexem Pettyferem zúčastnila.
Dále v galerii najdete i screeny z Hot Magazínu...
Hot Topic
Galerie:
Magazíny > 2011 > Hot Magazine

Návštěvnost 24.1. - 30.1. 2011

31. ledna 2011 v 9:32 | Angie |  Návštěvnost
Pondělí: 32
Úterý: 41
Středa: 37
Čtvrtek: 45
Pátek: 36
Sobota: 65
Neděle: 45

Celkem: 301

Návštěvnost 17.1. - 23.1. 2011

29. ledna 2011 v 10:14 | Angie |  Návštěvnost
Pondělí: 44
Úterý: 46
Středa: 46
Čtvrtek: 34
Pátek: 58
Sobota: 41
Neděle: 38

Celkem: 307

Je to podruhé, co vaše návštěvnost překročila 300 a já vám za to mockrát děkuji. Zároveň připomínám, že stále chci slyšet vaše názory na tento blog. dělám ho pro vás, takže by se měl líbit především vám...
Čeho byste tu chtěli víc? Na co se mám zaměřit? Co byste změnili? S tím souvisí i anketa ohledně soutěží, takže pokud jste to ještě neudělali, zahlasujte. Celý článek ohledně toho najdete TADY.

Nové fotky v galerii

29. ledna 2011 v 9:59 | Angie |  Glee
11. epizoda Glee nás čeká až za více než týden, ale už teď se objevili 2 fotky z epizody 12. Ta ponese název Silly Love Songs a fotky najdete samozřejmě v galerii.
Dále tam najdete několik nových fotek k blížícímu se filmu I Am Number Four...
Nové promo fotky
Galerie:
TV projekty > Glee > 2. sezona > Promo fotky - epizody > 2x12 Silly Love Songs
Film > I Am Number Four (2010) > Production Stills

Thriller se blíží

27. ledna 2011 v 7:36 | Angie |  Glee
"Thriller" je název příští, v pořadí už 11., epizody Glee. Těšit se na něj můžeme 7.2. a já tu pro vás mám pár promo fotek v galerii. Nejen promo fotky ale v galerii přibyly, můžete se podívat i na 6 fotek Dianny z natáčení a nakonec si tu pustit ne jedno, ale hned dvě promo videa...

Galerie:
TV projekty > Glee > 2. sezona > Promo fotky - epizody > 2x11 Thriller
TV projekty > Glee > 2. sezona > Z natáčení > 25. ledna 2011Ještě připomenu, abyste zahlasovali v anketě! Celý článek tákající se této ankety najdete TADY.


Soutěže. Ano nebo ne?

25. ledna 2011 v 10:02 | Angie |  Organizačně k blogu
Dianna jako Sarah Hard
Jelikož tu máme další novinkové "sucho", což se doufám s blížící se premiérou filmu I Am Number Four změní, napadla mě taková věc.
Napadlo mě, že by se v době takového "sucha" daly dělat nějaké krátko či dlouhodobější soutěže. Chtěla bych ale od vás slyšet, zda byste o to měli zájem. Musíte uznat, že nemá cenu něco takového vymýšlet, když by se pak nikdo nezapojil, že?
Druhým problémem je, pokud byste takovou soutěž chtěli, jaká by měla být cena za vítězství nebo za účast v takové soutěži. Co je pro vás adekvátní odměna?
Hlasujte dole v anketě a do komentářů pište tipy na ceny nebo mi tam prostě napište jaká blbost mě to zase napadla...

Ještě poznámka: Jednalo by se o soutěže nějakým způsobem související s Diannou, ne o soutěže "O nej blog" a podobné, které jsou na každém druhém blogu (teď jsem se rozhodně nechtěla nikoho dotknout, takže si to prosím nikdo neberte osobně...)

Nové promo fotky v galerii

25. ledna 2011 v 8:54 | Angie |  I Am Number Four
V galerii najdete 2 nové promo fotky k filmu I Am Number Four. No spíše se jedná o jednu promo fotku ve dvou variantách...
Nové promo fotky
Galerie:
Film > I Am Number Four (2010) > Promo fotky

Komu to víc sluší? 03

22. ledna 2011 v 11:04 | Angie |  Móda
Taky aby toho ke Zlatým Glóbům náhodou nebylo málo, tady je asi už poslední příspěvek na toto téma...
Vybrala jsem k Dianně jen 4 herečky z Glee, kterým to podle mě opravdu slušelo nebo naopak neslušelo vůbec... Takže to nebudu protahovat a zeptám se rovnou. Komu to víc sluší?
Komu to podle mě sluší nebo naopak nesluší vůbec, si ještě chvíli nechám pro sebe, protože vás nechci ovlivňovat.

(Kliknutím na obrázek se vám zvětší...)
Komu to víc sluší?

Scany ze 3 magazínů

22. ledna 2011 v 10:50 | Angie |  Galerie
Dnes tu pro vás mám scany ze 3 zahraničních magazínů. Velké díky za ně patří Haylie a Cam.
Scany ze zahraničních magazínů
Galerie:
Magazíny > 2011 > Sugarscape (leden)
Magazíny > 2011 > US Weekly (leden)
Magazíny > 2011 > Total Film (březen)

68th Annual Golden Globe Awards

20. ledna 2011 v 11:27 | Angie |  Móda
Dianna Agron
To, že Dianna na předávání Zlatých Glóbů jen zářila, už všichni víme. Pojďme se ale podívat podrobněji na to, co měla na sobě, co k tomu obula a čím to doplnila.

Dianna na předávání těchto prestižních cen oblékla šaty J. Mendela. J. Mendel je "rodinná" značka, kterou dnes tvoří především Gilles Mendel. Tyto krásné béžové šaty bez ramínek z hedvábného šifonu pochází z jeho podzimní kolekce.

K nádherným šatům nesmí chybět ani nádherné botky. Di obula střevíčky z jarní kolekce Red Carpet Collection. Na většině fotek sice nejsou příliš vidět, ale jsou to ty samé, které na People´s Choice Awards obuly Ashley Tisdale nebo Katy Perry.

Šperky od Cathy Waterman
Kalifornská návrhářka Cathy Waterman se postarala o veškeré doplňky, tedy o náhrdelník, náramek a prsten.

Chybět nesmí samozřejmě kabelka-psaníčko zlaté barvy od značky Salvatore Ferragamo.

Tak co vy na to? jak se podle vás Dianna oblékla? Oblékly byste se stejně? Nebo byste spíše volili něco více zdobeného či jinak barevného?
Podle mě mohla Dianna zvolit něco tmavšího. Nechci říct, že je bledá, to určitě ne, ale světlounce béžové šaty ji podle mě trošku bledší dělají...
Video ze Zlatých Glóbů

19. ledna 2011 v 14:32 | Angie |  Videa


Smích Lei Michele mě prostě dostává... XD

Další fotky ze Zlatých Glóbů

18. ledna 2011 v 15:52 | Angie |  Galerie
Předávání Zlatých Glóbů je takovou událostí, že mu nestačí věnovat pouze jeden článek. Proto jsem zpět s novými fotografiemi.
Aktualizovala jsem album, které jste si mohli prohlédnout už včera. Přidala jsem do něj celkem 23 nových fotek Dianny. Dále tu pro vás mám nové album, v něm najdete celkem 16 fotek a to ze samotného předávání a pak je jich tu pár kde jsou herci spolu s Chrisem a jeho cenou.
Posledními dvěma alby jsou photoshooty, které při předávání Zlatých Glóbů vznikly. 3 a 4 fotky.
Zlaté Glóby

Galerie:
Na veřejnosti > 2011 > 68th Annual Golden Globe Awards (16. ledna)
(23 nových)
Photoshoots > 2011 > Golden Globes Photoshoot 001
Photoshoots > 2011 > Golden Globes Photoshoot 002

Glee získalo 3 Zlaté Glóby

17. ledna 2011 v 15:06 | Angie |  News
Jak jsem už dříve informovala, Glee bylo na Zlaté Glóby nominováno v 5-ti kategoriích. Z toho 3 nominace proměnilo ve zlatou sošku. Získali ji Chris Colfer, Jane Lynch a seriál samotný.
Dianna se samozřejmě, stejně jako ostatní herci ze seriálu, slavnostního předávání také zúčastnila. Podívejte se na video nebo si prohlédněte galerii.


Zlaté Glóby
Galerie:

Design: I Am Number Four

17. ledna 2011 v 14:46 | Angie |  Design
Minulý design se tu dlouho neohřál. Sklidil sice kladné ohlasy, ale bohužel se ne v každém prohlížeči zobrazoval správně. Další problémy dělal návštěvníkům s menším rozlišením, takže jsme se s ním museli rozloučit.
Doufám, že tento design bude lepší a nebude dělat takové problémy a měl by vám také neustále připomínat blížící se premiéru filmu I Am Number Four.
Jak se vám líbí? Který je lepší, tenhle nebo ten předchozí?
Design

Návštěvnost 10.1. - 16.1. 2011

17. ledna 2011 v 14:12 | Angie |  Návštěvnost
Pondělí: 28
Úterý: 35
Středa: 42
Čtvrtek: 36
Pátek: 50
Sobota: 45
Neděle: 39

Celkem: 275

Glee - nejnovější promo video

15. ledna 2011 v 19:48 | Angie |  Glee
Na další epizodu Glee si sice ještě chvilku počkáme, ale pro zkrácení té "chvilky" tu pro vás mám nejnovější promo video:


Koho chce Dianna políbit?

14. ledna 2011 v 18:40 | Angie |  News
Na úterní FOX All Star Party odchytla redaktorka serveru afterellen.com Diannu a položila jí pár otázek. Takže koho z hereckého obsazení Glee by chtěla Dianna políbit? Napovím vám, že to není ten, kdo si myslíte...

Dianna na FOX All Star Party
Dianna server afterellen.com zná, jak prozradila hned na začátku a také ví o spoustě fámů, které tam kolují o ní a o její herecké kolegyni Lee Michelle. Není to ale pouze tento server. Na internetu se dá najít spousta fanfiction o Quinn a Rachel i těch si je Di vědoma, ale nikdy je nečetla.
A co by řekla na to, že by se pár Quinn/Rachel objevil třeba ve Valentýnské epizodě? "Je to lichotivé, všechny holky ze seriálu jsou jako moje sestry, jsme si hodně blízko...". To dokazuje i spousta fotek z různých akcí, na kterých se spolu holky objevily. Přesto však kolují i fámy, že se navzájem nenávidí a nemohou se vystát, to ale Dianna popírá.
Které postavy by ale spíše viděla jako lesbický pár v seriálu, když ne Quinn a Rachel? Určitě by to byly Santana (Naya Rivera) a Brittany (Heather Morris).
Na závěr už odpověď na onu otázku, která vás jistě zajímá od samého začátku. Takže koho by to vlastně chtěla Di políbit. "Ráda bych políbila Heather Moris." odpověděla Dianna na otázku ohledně vztahu Quinn a Brittany na závěr kratičkého rozhovoru.

I Am Number Four - nové fotky

14. ledna 2011 v 10:08 | Angie |  I Am Number Four
Na internetu se objevilo pár nových promo fotek k filmu I Am Number Four. Najdete je v galerii.
Ještě během dneška, nejpozději zítra se můžete těšit na pár drbů ze zákulisí Glee, které Dianna prozradila na úterní párty stanice FOX. Dozvíte se například, koho by chtěla Dianna políbit...
I Am Number Four
Galerie:
Film > I Am Number Four (2010) > Promo fotky