Fotky pro GQ vyvolaly vlnu pobouření

23. října 2010 v 21:48 | Angie |  News
GQ Magazine
Před pár dny jsem do galerie vložila nový photoshoot, který vznikl pro listopadové číslo magazínu GQ. Právě tyto fotky, na kterých je Dianna spolu s Leou Michele a Corym Monteithem, vyvolali v Americe pobouření. Některé servery mluví přímo o skandálu. Dianna se proto rozhodla k tomuto "skandálu" vyjádřit.
Cílem fotek nebylo kohokoliv pobuřovat, naopak měli potěšit oko dospělého čtenáře tohoto časopisu. Magazín GQ je totiž magazínem pro dospělé nikoliv pro děti. Fotky v žádném případě nemají ukazovat charaktery herců v seriálu Glee. Na fotkách by tedy fanoušci neměli vidět Quinn, Rachel a Finna, středoškoláky a členy Glee, ale herce Diannu, Leu a Coryho, kteří jsou dospělí a mají právo rozhodovat se sami co nafotit a co ne.
GQ Magazine
Zároveň ale Dianna upozorňuje, že fotky neprezentují ani skutečné já herců, jsou zkrátka nafocené ve stylu klipu "Hit Me Baby One More Time". Představují tedy "o něco odvážnější" studenty střední školy...
Dianna sama k tomu dodává "Pokud se Vašemu 8-mi letému dítěti dostala do ruky kopie GQ, je mi to opravdu líto, ale měla bych se také zeptat, jak je možné, že se k němu dostala." Zároveň to nejsou ani fotky, které by si Dianna chtěla dát za rámeček a postavit na stůl, ale rozhodně se za ně prý nestydí.
Heather Morris a Naya Rivera
Podle mě je to jedině dobře, protože se ani jeden z herců rozhodně nemá za co stydět. Na fotkách není dle mého názoru nic špatného. Navíc nejsou první a myslím, že ani poslední herci z Glee, kteří nafotili odvážnější fotky pro magazín pro dospělé.
Vzpomeňme si například na Nayu Riveru (Santana), která nafotila několik fotek ve spodním prádle pro Maxim nebo třeba na Heather Morris (Brittany), která se na pár fotkách objevila zcela nahá.
Tyto fotky nikoho nepobuřovali? Ale proč? A proč by podobné fotky s jinými herci měli? Co si o tom myslíte vy? Pohoršují vás tyto fotky? Komentáře jsou vám k dispozici a věřte, že opravdu chci znát váš názor! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Endííí Endííí | Web | 24. října 2010 v 11:04 | Reagovat

hezké si počíst .. nedávno jsem svůj názor ohledně shootu nafoceném pro tento magazín Leou, Corym a Diannou. A napsala jsem jí, že pobuřující to není, jelikož to nenafotili Quinn,Rachel a Finn, ale právě, že samotní herci. Naprosto se stotožňuju s článekm.

2 Cassie Cassie | Web | 24. října 2010 v 12:24 | Reagovat

Já s tebou naprosto souhlasím, mají na to právo. Neřeknu, kdyby to nafotil někdo z Disney, to by asi nebylo na místě, ale Glee je normální seriál pro všechny věkové kategorie (jako každý jiný).

3 Terka a Ginger Terka a Ginger | Web | 24. října 2010 v 17:09 | Reagovat

Nás rozhodně tyto fotky nepobuřují a jak jsi psala, je to jejich věc, co si nafotili... ale je zase pravda, že v Americe se na to trochu jinak koukají než u nás...:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama