Říjen 2010

Avatary (Dinner with Raphael)

29. října 2010 v 10:38 | Angie |  Avatary
Tento článek byl přednastaven, protože já jsem momentálně v Chotěboři na akci zvané Festival fantazie speciál. Pokud toto čtete, znamená to, že tu se mnou asi nejste a o hodně tak přicházíte, včetně programu věnovanému seriálu Glee...

01
02
03
04
05
06
07
08
09

Promo fotky “Never Been Kissed”

28. října 2010 v 9:39 | Angie |  Glee
Tento článek byl přednastaven, protože já jsem momentálně v Chotěboři na akci zvané Festival fantazie speciál. Pokud toto čtete, znamená to, že tu se mnou asi nejste a o hodně tak přicházíte, včetně programu věnovanému seriálu Glee...

Halloweenská epizoda už je za námi. Epizoda následující nese název Never Been Kissed a vy si můžete v galerii prohlédnout pár promo fotek.
Never Been Kissed

Galerie:
TV projekty > Glee > 2. sezona > Promo fotky - epizody > 2x06 Never Been Kissed

Rocky Horror Picture Show

25. října 2010 v 19:49 | Angie |  Ostatní
Rocky Horror Glee Show
V nadpisu tohoto článku jsem se skutečně nepřepsala. Týdenní pauza udělala svoje, mě to nedalo a na film Rocky Horror Picture Show, kterým je halloweenská epizoda Glee inspirována jsem se podívala.
A jak to dopadlo? Ve výsledku si už nejsem jistá jestli se na příští epizodu těším nebo se ji spíše děsím, rozhodně ale zvědavost převládá.
Po shlédnutí filmu jsem si říkala "Co tohle sakra bylo?". Po asi dvou dnech přišlo na řadu "Ono to svým způsobem bylo docela zajímavé." A po druhém shlédnutí (to jen abych se ujistila, že jsem půlku filmu neprospala) jsem došla k závěru, že na tom asi něco bude.
Rocky Horror Glee Show
Tenhle film považuji za jednu z nejúchylnějších věcí, co jsem kdy viděla a že já toho viděla dost. Zároveň jsem ale nějak nepochopila smysl toho všeho (za předpokladu, že to nějaký smysl mělo).
Bylo to výstřední, hororové, geniální, šílené, ale hlavně to bylo úchylné. Zkrátka bylo to přesně něco pro mě. Teď si o mě asi musíte myslet jen to nejhorší, ale to já si o sobě myslím už nějakou dobu... :)
Teď to jen nedokážu dát dohromady s Glee. Na jednu stranu se děsím toho, co by mohlo vzniknout, pokud by se epizoda dějem příliš držela a inspirovala filmem a na druhou stranu se děsím toho, že se od filmu příliš odkloní a použije jen hudbu a kostýmy.
A co vy? Viděli jste film nebo se raději necháte překvapit epizodou? A chcete ten film vůbec vidět po tom, co jsem tu napsala nebo se toho bojíte?
Pro ukázku jsem na youtube našla pěkný sestřih z Rocky Horror Picture Show:

Návštěvnost 18.10. - 24.10. 2010

25. října 2010 v 10:47 | Angie |  Návštěvnost
Pondělí: 32
Úterý: 40
Středa: 34
Čtvrtek: 23
Pátek: 28
Sobota: 42
Neděle: 36

Celkem: 235

Návštěvnost 11.10 - 17.10.

25. října 2010 v 10:45 | Angie |  Návštěvnost
Pondělí: 27
Úterý: 23
Středa: 16
Čtvrtek: 22
Pátek: 23
Sobota: 39
Neděle: 48

Celkem: 198

Fotky pro GQ vyvolaly vlnu pobouření

23. října 2010 v 21:48 | Angie |  News
GQ Magazine
Před pár dny jsem do galerie vložila nový photoshoot, který vznikl pro listopadové číslo magazínu GQ. Právě tyto fotky, na kterých je Dianna spolu s Leou Michele a Corym Monteithem, vyvolali v Americe pobouření. Některé servery mluví přímo o skandálu. Dianna se proto rozhodla k tomuto "skandálu" vyjádřit.
Cílem fotek nebylo kohokoliv pobuřovat, naopak měli potěšit oko dospělého čtenáře tohoto časopisu. Magazín GQ je totiž magazínem pro dospělé nikoliv pro děti. Fotky v žádném případě nemají ukazovat charaktery herců v seriálu Glee. Na fotkách by tedy fanoušci neměli vidět Quinn, Rachel a Finna, středoškoláky a členy Glee, ale herce Diannu, Leu a Coryho, kteří jsou dospělí a mají právo rozhodovat se sami co nafotit a co ne.
GQ Magazine
Zároveň ale Dianna upozorňuje, že fotky neprezentují ani skutečné já herců, jsou zkrátka nafocené ve stylu klipu "Hit Me Baby One More Time". Představují tedy "o něco odvážnější" studenty střední školy...
Dianna sama k tomu dodává "Pokud se Vašemu 8-mi letému dítěti dostala do ruky kopie GQ, je mi to opravdu líto, ale měla bych se také zeptat, jak je možné, že se k němu dostala." Zároveň to nejsou ani fotky, které by si Dianna chtěla dát za rámeček a postavit na stůl, ale rozhodně se za ně prý nestydí.
Heather Morris a Naya Rivera
Podle mě je to jedině dobře, protože se ani jeden z herců rozhodně nemá za co stydět. Na fotkách není dle mého názoru nic špatného. Navíc nejsou první a myslím, že ani poslední herci z Glee, kteří nafotili odvážnější fotky pro magazín pro dospělé.
Vzpomeňme si například na Nayu Riveru (Santana), která nafotila několik fotek ve spodním prádle pro Maxim nebo třeba na Heather Morris (Brittany), která se na pár fotkách objevila zcela nahá.
Tyto fotky nikoho nepobuřovali? Ale proč? A proč by podobné fotky s jinými herci měli? Co si o tom myslíte vy? Pohoršují vás tyto fotky? Komentáře jsou vám k dispozici a věřte, že opravdu chci znát váš názor!
The Official Glee Annual 2011

23. října 2010 v 15:50 | Angie |  Galerie
Velké díky patří Megan, která pro nás, "neamerické" a "nebritské" fanoušky udělala scany z oficiální Glee "ročenky". Do galerie jsem vybrala pouze ty stránky, na kterých je Dianna jako Quinn Fabray nebo se jí přímo týkají. Chcete-li si prohlédnout i další stránky navštivte archiv u Megan.
Ročenka

Galerie:

Další fotky z natáčení

22. října 2010 v 19:06 | Angie |  Glee
Jsou tu 3 nové fotky z natáčení halloweenské epizody s názvem "Rocky Horror Glee Show". Líbí se vám tak jako mě?
Halloweenská epizoda

Galerie:
TV projekty > Glee > 2. sezona > Z natáčení > 2x05 Rocky Horror Show

Candids - 13. října

22. října 2010 v 18:58 | Angie
Dnes tu pro vás mám pár fotek Dianny ze 13. října. Dianna právě odcházel z Fred Segal, což je obchod s módou v Hollywoodu.
13. října

Galerie:
Candids > 2010 > 13. října

GQ Magazine (listopad 2010)

20. října 2010 v 16:24 | Angie |  Galerie
V listopadovém čísle GQ Magazine najdou fanoušci celkem obsáhlý článek. Za naskenování můžeme být vděčni m1nderb1nder. Naskenované stránky magazínu najdete v galerii, stejně jako skvělý photoshoot, který pro GQ Magazine vznikl.
GQ Magazine
Galerie:
Magazíny > 2010 > GQ Magazine (Listopad)
Photoshoots > 2010 > GQ Magazine (Listopad)

Glee - Time Warp

20. října 2010 v 10:05 | Angie |  Hudba

Šťastné a veselé s Glee?

18. října 2010 v 7:15 | Angie |  Hudba
Glee Christmas
K 1. sérii Glee vyšlo celkem 5 soundtracků a ani 2. série nezůstane pozadu. Zatímco speciální soundtrack k halloweenské epizodě The Rocky Horror Glee Show by měl ve Státech vyjít co nevidět. Už se chystá další album.
Tentokráte se jedná o album vánoční. Vyjít by mělo někdy na přelomu listopadu a prosince. Podle posledních informací by se na něm mělo objevit 12 skladeb, ale zatím není nic jisté a jejich seznam se stále může měnit nebo rozšiřovat. Je to především proto, že tento seznam podle některých dalších zdrojů není oficiální, ale omylem unikl z vydavatelství. Tady je:

1. We Need A Little Christmas
2. Deck The Rooftop
3. Merry Christmas Darling
4. Baby, It's Cold Outside
5. The Most Wonderful Day Of The Year
6. Last Christmas
7. God Rest Ye Merry Gentlemen
8. O Christmas Tree
9. Jingle Bells
10. You're A Mean One, Mr. Grinch
11. Angels We Have Heard On High
12. O Holy Night

zdroj: dianna-a.org
obrázek: celebuzz.com
Screencaptures - 2x04 Duets

16. října 2010 v 20:43 | Angie |  Glee
Spousta z vás už se k zatím poslední epizodě Glee s názvem Duets vyjádřila v komentářích u minulého článku a já vám za vaše názory mockrát děkuji.
Abych se vyjádřila i já: Jsem naprosto nadšená. Dianna jako Quinn dostala konečně trochu více prostoru oproti předchozím epizodám a doufám, že díky její zajímavé rozjeté linii dostane alespoň tolik prostoru i v epizodách následujících.
Na příští epizodu, která ponese název The Rocky Horror Glee Show si ale budeme muset počkat. Na televizní obrazovky se totiž dostane až 27.10. Ještě prozradím, že se bude jednat o epizodu halloweenskou.
Ale vraťme se ještě k epizodě současné, v galerii totiž najdete téměř 200 screencaptures.
2x04 Duets

Galerie:
TV projekty > Glee > 2. sezona > Screencaptures > 2x04 Duets

Exkluzivně z natáčení

12. října 2010 v 6:53 | Angie |  Glee
Dnes ráno tu pro vás mám exkluzivní fotku z natáčení 5. epizody 2. série seriálu Glee. Jedná se o epizodu halloweenskou a ponese název Rocky Horror Show. Víc už raději neprozradím...

Rocky Horror Show
Galerie:
TV projekty > Glee > 2. sezona > Z natáčení > 2x05 Rocky Horror Show

Návštěvnost 4.10. - 10.10. 2010

11. října 2010 v 17:55 | Angie |  Návštěvnost
011
Jelikož se blog dal trochu do pohybu a podle komentářů si dovolím tipovat, že se vám tu líbí, budu dělat týdenní statistiky návštěvnosti. Nejenom abych já věděla, jak na tom jsem, ale abyste i vy věděli, jestli máte co zlepšovat... :P
Přináším vám tedy 1. statistiku návštěvnosti tohoto blogu. Sice se nejedná o stovky nebo tisíce návštěv, ale to jsem samozřejmě ani nečekala vždyť je tento blog zatím v plenkách...

Mockrát vám děkuji, že sem chodíte a doufám, že se sem vracíte nebo budete vracet rádi...

Pondělí: 26
Úterý: 25
Středa: 25
Čtvrtek: 38
Pátek: 42
Sobota: 48
Neděle: 32

Celkem: 236


I Am Number Four - Fotky z natáčení

11. října 2010 v 17:16 | Angie |  I Am Number Four

I Am Number Four

Galerie:
Film > I Am Number Four (2010) > Z natáčení

Bude Dianna chycena do Spidermanových sítí?

9. října 2010 v 12:34 | Angie |  News
Dianna Agron
V Americe se už delší dobu mluví o pokračování úspěšného Spider-Mana. V lednu letošního roku se ale studio Sony rozhodlo zrušit připravované pokračování s Tobey Maguirem v roli Spider-Mana a Samem Raimim na režisérské židli.
Místo toho chystá zcela nového a neokoukaného Spider-Mana. Na začátku července bylo oznámeno, že hlavní role se ujme Andrew Garfiel. Tohoto sedmadvacetiletého anglo-amerického herce jsme zatím neměli možnost vidět v ničem významném, za zmínku možná stojí epizodní rolička v legendárním britském seriálu Doctor Who.
Režie Spider-Mana se tentokrát ujme Marc Webb.
Ale abychom se dostali k tomu hlavnímu. Do role Gwen Stacy byly zpočátku uvažovány herečky jako Mia Wasikowska, Teresa Palmer, Imogen Poots, Emma Roberts, Lily Collins, Ophelia Lovibond, Mary Elizabeth Winstead, Georgina Haig, Dominique McElligott a samozřejmě Dianna Agron (proč bych tu o tom taky jinak informovala).
Nakonec byla ale do role Gwen obsazena Emma Stone. Podle posledních informací ale Dianna i některé další herečky zůstávají stále ve hře. Mohou být totiž obsazeny do některých dalších rolí. Jak se to bude vyvíjet dál? O tom budete samozřejmě informováni...

zdroje:

Glee - 2x04 Duets (Sneak Peek)

9. října 2010 v 8:25 | Angie |  Glee
Že Dianna jako Quinn Fabray dostane v příští epizodě více prostoru jsem se už zmiňovala minule. Dnes tu pro vás mám další video z příští epizody a samozřejmě v hlavní roli Quinn a Sam.

POZOR! Videa obsahuje spoilery!

2x04 Duets Sneak Peek:


A ještě pro zopakování
Quinn a Sam - Lucky:Glee - 2x04 Duets

8. října 2010 v 17:19 | Angie |  Glee
POZOR! Může obsahovat spoilery!

2x04
Co nás čeká příští týden v Glee? Quinn dostane konečně trochu více prostoru. Úkolem "Glíčat" (to je mimochodem strašný výraz, co byl použit v 1. nebo 2. epizodě v českém dabingu...) bude tento týden nacvičit duety, jak už napovídá název samotné epizody.
Pěveckým partnerem Quinn se stane nováček ve sboru Sam Evans. Zazpívají společně "Lucky" (původně od Jasona Mraze a Colbie Caillat).
A ano, skutečně už nyní si ji tu můžete pustit, stejně jako promo na příští epizodu.


Quinn a Sam - Lucky:


Promo: