Září 2010

Glee - 2x01 Audition

23. září 2010 v 13:55 | Angie |  Glee

Glee - promo
Tak co? Viděli jste nejnovější epizodu nejlepšího seriálu uplynulé sezony? Řeč je samozřejmě o Glee a epizodě 2x01 Audition, ve kterém Dianna hraje Quinn Fabray. Proč bych se tu taky zmiňovala o seriálu, ve kterém by nehrála, že? :)

Podle mě kvalita Glee jen a jen stoupá, pokud můžu po 1. epizodě hodnotit. Něco jsem věděla, něco pro mě bylo překvapením, ale přesto to byla parádní jízda od začátku do konce. Screeny z epizody 2x01 Audition najdete v galerii TADY. Diannin hlas jsme mohli během 1. dílu 2. série slyšet jen jednou a to v songu Empire State Of Mind, který si můžete poslechnout nahoře.

Zároveň bych vás ráda nalákala na epizodu příští 2x02 Britney/Brittany, takže tu pro vás mám trailer:

Magazín In Style (říjen 2010)

23. září 2010 v 11:45 | Angie |  Galerie
Mám tu pro vás scany z říjnového čísla magazínu In Style, kde se pochopitelně objevila i Dianna, jinak by je sem nedávala, že? Prohlédněte si krásné fotky v naší galerii. Díky za tyto scany patří Haylie z webu d-agron.com.
In Style
In Style
In Style
In Style

Galerie:
Magazíny > 2010 > In Style (říjen)

Promo fotky k filmu The Romantics

23. září 2010 v 9:24 | Angie
Další nové promo fotky k filmu The Romantics najdete v naší galerii...

The Romantics
The Romantics
The Romantics
The Romantics

Galerie:
Film > The Romantics (2010) > Promo

Numb3rs (2008)

21. září 2010 v 19:39 | Angie
Dianna jako Kelly Rand
Název: Numb3rs (5x04 Jack of All Trades)
Premiéra epizody: 24.října 2008
Stanice: CBS

Český název: Vražedná čísla
Česká premiéra: ???
Stanice: NOVA Cinema (v současnosti)

Režie:
Mick Jackson, Lesli Linka Glatter, Davis Guggenheim, Jefery Levy, Tim Matheson, Bobby Roth, Andy Wolk, Lou Antonio, David Von Ancken, Frederick King Keller, Paul Holahan, J. Miller Tobin, Scott Lautanen, Dennis Smith, Martha Mitchell, Ralph Hemecker, Oz Scott, Gwyneth Horder-Payton, Tony Scott
Hrají: David Krumholtz, Rob Morrow, Judd Hirsch, Navi Rawat, Alimi Ballard, Peter MacNicol, Dylan Bruno, Sarah Carter, Connor Trinneer, Sarah Wayne Callies, Annika Peterson, Waleed Zuaiter, Aya Sumika, Lauren Vélez, Roxanne Hart, Samaire Armstrong, David Zayas, Rosalie Ward, Johnny Whitworth, Sendhil Ramamurthy, Sonya Walger, Christina Chang, Rainn Wilson, Anthony Ruivivar, Melinda Page Hamilton, Peter Cambor, Preston Bailey, CCH Pounder, Leighton Meester, Jon Hamm, Sabrina Lloyd, Zach Mills, Reed Diamond, Paul Schulze, Rhys Coiro, Andrea Roth, Matthew Humphreys, Lauren Stamile, Graham McTavish, Reynaldo Gallegos, Ari Graynor, Titus Welliver, Charles Borland, Garret Dillahunt, Simon Rhee, Matt Roth, Kathy Najimy, Jennifer Bransford, Mark Harelik, Michael Welch, John Patrick Amedori, Dianna Agron a spousta dalších

Děj:Speciální agent FBI Don Eppes osloví svéhoo bratra, matematického génia Charlese, aby pomohl FBI vyřešit matematickými postupy různou škálu zločinů...
Jak se dá pomocí čísel identifikovat vrah? Všechno je založené na pravděpodobnosti a na číslech. Podaří se jim odhalit všechny zločiny?

Dianna jako Kelly Rand:Popis zatím chybí...

Odkazy (=zdroje):
Oficiální stránky:TADY
Numb3rs na imdb.com:TADY
Numb3rs na csfd.cz:TADY
Numb3rs v naší galerii:TADY

Glee (2009 - do současnosti)

21. září 2010 v 19:03 | Angie
Dianna jako Quinn Fabray
Název: Glee
Premiéra: 19. května 2009
Stanice: FOX

Český název: Glee
Česká premiéra: 5. září 2010
Stanice: Prima COOL

Režie: Ryan Murphy, Elodie Keene, Joss Whedon, Paris Barclay
Hrají: Jayma Mays, Jessalyn Gilsig, Lea Michele, Jane Lynch, Dianna Agron, Chris Colfer, Kevin McHale, Harry Shum Jr., Cory Monteith, Matthew Morrison, Amber Riley, Mark Salling, Jenna Ushkowitz, Naya Rivera, Dijon Talton a spousta dalších

Děj: Středoškolský učitel španělštiny Will Schuester (Matthew Morrison) má sen. Navrátit školnímu pěveckému klubu jeho zašlou slávu. Na škole, kde vládnou sportovci a roztleskávačky, a kde jsou děti ze sboru všem pro smích, se to jeví jako tvrdý oříšek. Nic ale není tak nemožné, když se do toho jde s opravdovou vášní...

Dianna jako Quinn Fabray: Quinn je kapitánkou roztleskávaček a zároveň prezidentkou klubu celibátu na McKinleyho střední škole. Jako kapitánka "rozinek" a přítelkyně kapitána fotbalového týmu, Finna, má na škole vysoké postavení a je velmi populární. Její život se ale obrátí vzhůru nohama poté, co otěhotní, přidá se ke Glee klubu a je vyhozena z týmu roztleskávaček.

Odkazy:
Oficiální stránky: TADY
Glee na imdb.com: TADY
Glee na csfd.cz: TADY
Glee v naší galerii: TADY

So Fox Photoshoot

15. září 2010 v 12:19 | Angie |  Galerie
Televizní staniced FOX na svých stránkách zveřejnila téměř 50 nových fotek svých "hvězd". Jedná se o každoroční photoshoot herců, jež hrají v jejich seriálech. Dianna se stejně jako loni i letos zúčastnila a její fotku najdete v naší galerii.
Fotky dalších herců a hereček, stejně jako video z focení si můžete prohlédnou přímo na stráchkách Foxu → TADY
So Fox

Galerie:
Photoshoots > 2010 > 031

Avatary (Dinner with Raphael)

13. září 2010 v 15:09 | Angie |  Avatary
Tyto avatary jsou moje tvorba a jsou určeny pro běžné použití, například jako ikonky do různých diskuzních fór a podobně. Použijte je, ale nekopírujte je prosím na své blogy a weby. Děkuji za pochopení...

01
02
03
04
05
06
07
08


11
12
13
14
15
16
17

Candids - 11. září

13. září 2010 v 7:53 | Angie |  Galerie
Nezapomeňte vybrat obrázek měsíce na říjen, vybírejte TADY

Přidala jsem nějaké nové fotky z Diannina soukromí. Jsou z 11. září, kdy si spolu se svým britským přítelem Alexem Pettyferem vyrazila na snídani do Beverliz Cafe. Podle dalších informací si byli prohlédnout na nějaký nábytek, podívat se na štěňata a taky na motorky...
V galerii najdete celkem 57 fotek.
11. září
11. září
11. září
11. září
11. září

Galerie:
Candids > 2010 > 11. září
Dianna ve filmu The Romantics

10. září 2010 v 12:02 | Angie |  Videa
Nezapomeňte vybrat obrázek měsíce na říjen, vybírejte TADY


Galerie:
Film > The Romantics (2010) > Promo

Obrázek měsíce

8. září 2010 v 10:39 | Angie
Září je v plném proudu a proto je na čase vybrat obrázek měsíce října. Opět vám dám na výběr ze 3 fotek a vy vyberte tu, která tady příští měsíc ozdobí pravý sloupec.
Pokud máte svoji oblíbenou fotku Dianny hoďte link na ni do komentářů a určitě se objeví v nabídce fotek na některý další měsíc...

1.                                                                      2.                                                                3.
Říjen 01
Říjen 02
Říjen 03

“Glee” S2 Premiere Party

8. září 2010 v 10:24 | Angie |  Galerie
Dianna se, stejně jako ostatní herci ze seriálu Glee, včera zúčastnila "Glee" S2 Premiere Party. V galerii už dnes najdete fotky z této akce, na které to Dianně mimochodem moc slušelo...
“Glee” S2 Premiere Party
“Glee” S2 Premiere Party
“Glee” S2 Premiere Party
“Glee” S2 Premiere Party
“Glee” S2 Premiere Party

Galerie:

People Magazine (září 2010)

7. září 2010 v 13:07 | Angie |  Galerie
V zářijovém čísle People Magazine mohli fanoušci Glee najít speciál věnovaný právě tomuto seriálu. Díky Brydee z webu diannadaily.com si tento speciál můžete prohlédnout i vy. Najdete ho v galerii.
People Magazine
People Magazine
People Magazine
People Magazine
People Magazine

Galerie:
Magazíny > 2010 > People Magazine (září)

Glee již dnes na Prima COOL

5. září 2010 v 16:47 | Angie |  Glee
Glee
Ano, je to tak! Přibližně za hodinu nás čeká první epizoda seriálu Glee v češtině. Asi nemusím, ale stejně raději připomenu: Dianna v tomto seriálu hraje Quinn Fabray.
Quinn má všechno po čem touží, skvělou pozici v týmu roztleskávaček, což ji automaticky řadí mezi oblíbené studenty, chodí s kapitánem fotbalového mužstva a zároveň je prezidentkou klubu celibátu. Její život se ale nečekaně zkomplikuje a její post na škole, kde vládnou právě fotbalisti a roztleskávačky je ohrožen.
Dnes v 17:35 na Prima COOL.

Další Glee Promo

4. září 2010 v 13:54 | Angie |  Glee

Vanity Fair Photoshoot

2. září 2010 v 14:48 | Angie |  Galerie
Pro říjnové číslo magazínu Vanity Fair vznikl nový photoshoot. Říjnové číslo vychází sice až v úterý 7. září, ale fotky si už teď můžete prohlédnout v naší galerii.

Vanity Fair
Vanity Fair
Vanity Fair
Vanity Fair
Vanity Fair

Galerie:
Photoshoots > Vanity Fair


Glee - promo fotky

2. září 2010 v 12:07 | Angie |  Glee
V galerii najdete promo fotky nejen Dianny Agron jako Quinn Fabray ale zároveň i promo fotky k 1. epizodě 2. série s názvem Audition.

Glee - promo
Glee - promo
Glee - 2x01 Audition
Glee - 2x01 Audition

Galerie:
TV projekty > Glee > 2. sezona > Promo fotky > Dianna jako Quinn Fabray
TV projekty > Glee > 2. sezona > Promo fotky - epizody > 2x01 Audition

New Glee Promo

2. září 2010 v 11:08 | Angie |  Glee

Ceny Emmy - výsledky

2. září 2010 v 11:02 | Angie |  News
Seriál Glee, ve kterém Dianna ztvárňuje roztleskávačku Quinn Fabray získal letos celkem 19 nominací na cenu Emmy. Po zásluze se stal vítězem v kategorii Režie Ryan Murphy. Další zlatou sošku za tento seriál si odnesla i Jane Lynch (Vedlejší ženská role v komedii).
Dianna samozřejmě na předávání cen nechyběla a vy se můžete podívat na rozhovor.

"Glee" Season 2 Preview

1. září 2010 v 17:14 | Angie |  Glee